26-700 Zwoleń, ul. Kochanowskiego 5 Poniedziałek - Sobota 08:00-20:00 500 581 600

O nas

Nasza Prywatna Przychodnia Lekarska zlokalizowana jest w Zwoleniu przy ulicy Kochanowskiego 5. Posiadamy Pracownię USG oraz Gabinety Specjalistyczne. Czy jesteśmy zwykłą placówką, w której można wykonać badanie USG i umówić się na konsultację z lekarzem? My nieskromnie uważamy, że nie. Dlaczego? Oto nasze argumenty:

Specjaliści

Z dumą twierdzimy, że w naszych gabinetach pracują ludzie, o których można powiedzieć, że są lekarzami z powołania. Szczegółowo omawiają z pacjentem wynik przeprowadzonego badania i postawioną diagnozę. Pozwala na to aż 30 minutowy czas trwania pojedynczej wizyty specjalistycznej jak również każdego badania USG. Są ekspertami w swoich dziedzinach. Dbają stale o podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy. Odpowiednio do swojej specjalizacji legitymują się certyfikatami Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, Polskiego Towarzystwa Ultrasonografii oraz Fetal Medicine Foundation.
Dowiedz się więcej o naszym zespole – Ginekolog i Radiolog

Super sprzęt

Wysokiej klasy specjaliści powinni pracować na wysokiej klasy sprzęcie. My taki posiadamy. Niech nazwa mówi sama za siebie: aparat USG LOGIQ P7  General Electric z funkcjami  COLOR DOPPLER,  POWER DOPPLER, B  FLOW, ELASTOGRAFIA, oraz funkcja podgrzewania żelu.

General Electric jest liderem wsród producentów aparatów USG. Posiadamy pięć sond  do wykonywania badań m.in. 3D i 4 D. Dzięki temu lekarze z nieprawdopodobną wręcz dokładnością potrafią zobaczyć każdy szczegół obrazowanego narządu, a to przekłada się na wysoką trafność diagnozy. A dla pacjenta posiadamy dodatkowy monitor na którym pacjent może śledzić obrazy w trakcie swojego badania.

Elastografia 

Elastografia to jedna z najnowszych technik badania USG. Zaawansowana technologia pozwala na odczytanie twardości tkanek. Umożliwia to dokładniejsze określenie ryzyka złośliwości guzów piersi, tarczycy czy węzłów chłonnych. Większość zmian nowotworowych o charakterze złośliwym jest znacznie twardsza od tkanek zdrowych. Elastografia używana przy badaniach wątroby u chorych ze stwierdzonym WZW C umożliwia wychwycenie pojawiającego się włóknienia miąższu wątroby i monitorowanie przebiegu leczenia. Jest alternatywą dla powtarzanych biopsji wątroby oraz dla badań Fibroscan.

Przekraczanie standardów

Aby dane badanie USG zostało wykonane zgodnie z zasadami, musi spełniać normy opracowane przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne i Polskie Towarzystwo Ultrasonografii. Normy te zakładają, że na każde badanie USG składa się określona liczba tak zwanych punktów diagnostycznych, czyli pomiarów, jakie lekarz powinien wykonać. My postanowiliśmy pójść dalej. Nie tylko spełniamy obowiązujące standardy, ale nawet je podwyższamy poprzez zwiększenie liczby wspomnianych punktów diagnostycznych.

Dokumentacja

Bezpośrednio po zakończeniu wizyty każdy pacjent otrzymuje szczegółowy wynik badania wraz opisem.

W zależności od rodzaju badania i życzenia pacjenta dane w postaci zdjęć .

Komfort

Lubimy jak nasi pacjenci czują się u nas dobrze. Dlatego w naszej przychodni zadbaliśmy o komfortowe warunki zarówno podczas badania jak i w poczekalni. Ergonomia i kolorystyka gabinetów pozwala na przeprowadzanie badania w najlepszych warunkach, jak również stylowa poczekalnia umila oczekiwanie na wizytę zaś czas ucieka niepostrzeżenie.

Pakiety usług

Czy wiesz, że korzystając u nas z jednej wizyty możesz wykonać kilka badań profilaktycznych za jednym razem? Dzięki temu, że zdecydujesz się na dodatkowe  badania w tym samym czasie zaoszczędzisz – oferujemy pakiety promocyjne.

Badania USG dzieci

Badania USG dzięki swojej dokładności umożliwiają postawienie najbardziej precyzyjnej diagnozy zaburzeń, na które cierpi Pacjent. W naszej przychodni  mamy sprzęt pozwalający na przeprowadzenie badań zarówno dorosłych jaki najmłodszych dzieci. Pacjenci naszego gabinetu USG mogą skorzystać również z badania Doppler aorty brzusznej, tętnic szyjnych i domózgowych jak również badań USG z funkcja Elastografii.

Nie zapominamy również o najmłodszych Pacjentach. Wiele jest powodów do troski o dziecko, a dla nas zdrowie dzieci jest szczególnie ważne i dlatego też oferujemy szeroki wybór usług dla najmłodszych.

Ból brzuszka, zaparcia, biegunki, moczenie nocne, powiększone węzły chłonne, problemy z tarczycą jak i wczesne dojrzewanie oraz wiele innych dolegliwości mogą zostać rozwiązane po prawidłowo przeprowadzonej diagnostyce i leczeniu. Usg dzieci wykonujemy jako nieliczna placówka medyczna.

Bezbolesne i nieinwazyjne badanie dzieci

Diagnostyka czyli usg dla niemowląt i usg dzieci starszych jest podstawą do stawiania diagnozy. A jak wiemy diagnoza jest niezbędna do ustalenia planu leczenia. Usg to bezpieczne badania dla dzieci jak i dorosłych, ponieważ nie wykorzystują szkodliwego promieniowania. Badanie ultrasonograficzne dla dzieci jest również bezbolesne.

Personel

Nasz personel posiada certyfikaty z wielu szkoleń medycznych w Polsce i za granicą. Gwarantujmy kompleksową ofertę medyczną oraz indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Zapewniamy Państwu poczucie bezpieczeństwa i komfortowe warunki badań w naszych gabinetach.

Gabinet USG jest czynny od poniedziałku do soboty w godzinach 8-20, zależnie od potrzeb Pacjentów możemy też wydłużyć czas pracy przychodni. W nagłych przypadkach jak również w celu rejestracji na badania i wizyty specjalistyczne prosimy o kontakt pod numerem telefonu 500 581 600.